Posts in tag

pixar


Az egyik legmegrázóbb rövidfilm, amit az utóbbi időszakban láttam. Így fest, ha a kedvenc ugráló Pixar lámpánk bergmani mélységet kap.
zsoltiup

Fel! (Up) A Toy Story 2. után határoztam el, hogy Pixar részvényeket vásárolok. Jó döntésnek bizonyult, így Zsoltival megtehetjük, hogy hobbiból blogolgatunk. A Szörny...